За виселення собак Бойка з території Радіозаводу заплатили авансКоментар юридичного відділу Рівненського міськвиконкому щодо розплідника собак на території Радіозаводу поширила прес-служба Рівнеради. Об этом сообщает otkatu.info со ссылкой на СМИ.


У ньому йдеться, що суди різних інстанцій неодноразово ставали на сторону міської ради і зобов‘язували власника мастифів прибрати їх звідти.


Заочним рішенням міського суду від 20 жовтня 2016 року,

постановою апеляційного суду Рівненської області від 18 січня 2018 року,

постановою Верховного суду України від 25 квітня 2018 року зобов’язано Бойка Юрія Олександровича звільнити самовільно зайняту земельну ділянку за адресою м. Рівне, вул. Данила Галицького, 25, знісши розплідник собак.Відповідно до закону, примусове виконання рішень суду покладається на органи державної виконавчої служби.


Ще від 5 березня 2018 року у справі видали лист, який досі на виконанні у Рівненському міському відділі Державної виконавчої служби обласного управління юстиції.


Рівненська міська рада сплатила 73 тисячі авансу виконавчій службі. Також надала згоду на залучення до вчинення виконавчих дій комунальні підприємства міської ради — КАТП 1728 та міськШЕУ.У чому ж виникла затримка у виконавчої служби — Радіо Трек неодмінно з’ясує.


Нагадаємо, мастифів укотре намагалися виселити у червні.


Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/za_vyselennya_sobak_boyka_z_terytorii_radiozavodu_zaplatyly_avans_231224.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя