Вибори у США: губернаторами стали двоє американців українського походження

Вибори у США: Джеред Поліс обраний губернатором від Колорадо

6 листопада у США відбулись так звані проміжні вибори у Конгрес. Американці обирали 435 членів Палати представників та 33 сенаторів. Об этом сообщает trumen.in.ua со ссылкой на СМИ.

У двох штатах перемогу у виборах на посади губернаторів здобули двоє кандидатів з українськими коренями.

Зокрема, губернатором у штаті Колорадо став 43-річний представник Демократичної партії Джеред Поліс, який є першим відкритим представником ЛГБТ-спільноти на цій посаді.

Як інформує "Голос Америки", Поліс є третім поколінням іммігрантів, які прибули у США з територій теперішніх Польщі та України на початку 20-го століття.

Сам Поліс зазначає, що він перший батько – представник ЛГБТ-спільноти у Конгресі. Разом з партнером вони виховують двох дітей.

Переглянути цей допис в Instagram

Tonight, we reaffirm what makes Colorado the amazing state that it is. Here, we dream, we dare, and we do. We embrace big ideas and we work sun-up to sundown to make them realities. We see the highest mountains and we climb them. We face the tough decisions and we solve them.

Допис, поширений Jared Polis (@jaredpolis)

Губернатором штату Іллінойс став представник Демократичної партії мільярдер Дж. Б. Пріцкер, який походить з родини українських емігрантів.

Вибори у США Конгрес Пріцкер
Дж. Б. Пріцкер став губернатором штату Іллінойс

За даними видання Celebrity Net Worth, він є одним з 11 мільярдерів сім’ї Пріцкер, яка належить до 15 найзаможніших родин світу, статки якої оцінюються у 33,5 мільярда доларів.

У своїй передвиборчій кампанії Пріцкер наголошував, що походить з українських євреїв.

хроніка подій
  • 6 лист 2018
    Все може змінитися: як вибори до Конгресу вплинуть на Трампа
  • 06:50 7 лист
    Трамп втрачає більшість у Конгресі США
  • 19:27 7 лист
    Поразка для Трампа і хороший день для США, – західні ЗМІ про вибори до Конгресу

Джерело статті: “http://24tv.ua/vibori_u_ssha_gubernatorami_stali_dvoye_amerikantsiv_ukrayinskogo_pohodzhennya_n1059892”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя