У Корюківці у новому році першим народився хлопчик! З Семенівки

У новорічну ніч у пологовому відділенні Корюківської райлікарні було затишшя. А вже 2 січня опівдні народилася перша у 2019 році дитина. Ним став хлопчик Назарчик, маленький мешканець міста Семенівки.

За своїм синочком його мама приїхала заздалегідь – 29 грудня, боялася народити у «швидкій» дорогою до Корюківки, адже у Семенівці пологове відділення закрите.

Назарчик – четверта дитина у 35-річної мами Тетяни Жаркової, спеціаліста служби у справах дітей Семенівської райдержадміністрації.

Свого старшого сина, 12-річного Женю жінка народжувала у Києві, чотирирічного Владислава – у Чернігові, а півторарічну Дарію – у Корюківці. За Назарчиком знову приїхала сюди!Жінка зізнається, що родина планує і п’яту дитинку, адже тато, 32-річний прикордонник Сергій, завжди заздрив багатодітним сім’ям і мріє про свою таку!

Тетяна переконує, що народжувати буде лише у Корюківці, бо вважає, що тут найкращі і персонал, і умови, і ставлення до породіль та немовлят.Корюківська центральна районна лікарня з 2016 року має почесний статус – «Лікарня, доброзичлива до дитини».

За минулий рік у Корюківці відбулося 311 пологів. Народжують тут не лише корюківчанки, а й жінки з Семенівки, Сновська, Сосниці, Коропа, де пологові відділення закриті.

Наталія Рубей

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/107586” Об этом сообщает youreporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя