"Велике переселення" медиків наближається?

Ніжин, аварійний стан, медики

Ніжин, аварійний стан, медики Об этом сообщает pg12.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ніжин, аварійний стан, медики
Хто з ніжинців звертався за потребами до працівників будівлі по вулиці Успенській, 8, той знає, у якому жалюгідному стані вона знаходиться. А розміщені тут одразу три установи: лабораторія центральної міської лікарні, Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи та Чернігівський обласний центр медико-соціальної експертизи. Приміщення – аварійне, у деяких кабінетах, де працюють люди, мало не на голову сиплеться стеля! Сьогодні, 8 липня, в ході оперативної наради було повідомлено, що керівництво міста займається вивченням цієї ситуації й усі три вищезгадані установи планують перенести в іншу будівлю.

"У центрі міста, щоб людям зручно було", – прозвучало в ході наради. Під "іншою будівлею" мають на увазі приміщення міської лікарні для дорослих. Таке "переселення" відбудеться після того, як лікарів і працівників міськлікарні переведуть працювати до єдиного медичного центру по Московській (маються на увазі всі медичні заклади в цьому районі, включаючи відділення і пологовий будинок).
Ось такі реформи в галузі медицини очікуються в майбутньому. До речі, про терміни, у які це має бути виконано, мова не йшла.
Валентина Пильник Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/116070”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя