Повідомили, коли розпочнеться ремонт дороги Устилуг – Володимир


Про ремонт відрізка дороги H-22 між Володимиром-Волинським і Устилугом говорять вже два роки. Роботи повинні були виконувати за кошти польського кредиту, але плани не були реалізовані. Про це повідомляє “БУГ”. Об этом сообщает tod-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дорога з часом вкрилася «хвилями» тому, щоб тимчасово зарадити ситуації «горби» було зрізано. Проте, нарешті, водії невдовзі побачать як ремонтуватимуть цей відрізок.

Як розповів БУГу керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, була проведена процедура закупівлі. Заключена угода з польским товариством, яке виконуватиме роботи. Згідно умов договору польська компанія повинна була виготовити проектно-кошторисну документацію і провести її експертизу.

“5-го вересня сподіваємося, що проектно-кошторисна документація піде на експертизу. Потім приступатимуть до роботи. До кінця року важко буде зробити весь об’єкт, бо все ж таки підходимо до зими. Я боюся, що погодні умови не дозволять нам завершити повністю цей об’єкт”, – розповів Анатолій Посполітак.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/povidomyly-koly-rozpochnetsia-remont-dorohy-ustyluh-volodymyr/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя